Kategorie
Zioła

L-Cytrulina: Aminokwas promujący erekcję

Jeśli masz trudności z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji, oprócz ziół możesz zażywać także aminokwasy. Zapewne znasz L-argininę, która dość często dodawana jest do suplementów diety w celu wsparcia męskiej seksualności. Ale czy znasz L-cytrulinę? Jeśli nie, poniżej powiemy Ci wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć.

Problemy w życiu intymnym przez wiele osób są postrzegane jako drażliwe. Głównie dlatego, że przywiązujemy dużą wagę do seksu. Nie tylko powinniśmy oddawać się temu tak często, jak to możliwe, ale za każdym razem powinniśmy także zadowalać naszego seksualnego odpowiednika. (Co dotyczy przede wszystkim mężczyzn, którzy często na tym parametrze opierają swój życiowy sukces.)

Jednak nawet jeśli o zaburzeniach erekcji i innych problemach nie mówi się zbyt wiele w dobrym towarzystwie, z pewnością nie oznacza to, że ich nie ma. Tylko większość z nas zachowuje je dla siebie. To chyba szkoda, bo gdybyśmy mogli pozbyć się presji występów, otworzylibyśmy drzwi do dzielenia się ważnymi informacjami, które mogłyby dotyczyć na przykład stosowania aminokwasu L-cytruliny.

Ponieważ zawsze trzeba od czegoś zacząć, wierzymy, że po przeczytaniu tego artykułu podzielisz się ze znajomymi nowo zdobytą wiedzą.

Jakie jest działanie L-cytruliny

Co to jest L-cytrulina?

L-cytrulina, L-cytrulina lub po prostu cytrulina. Jest to aminokwas będący związkiem pośrednim w cyklu wydalania moczu. Wyjątkowość tego owocu polega na tym, że jego nazwa pochodzi od arbuza. Ciekawostką jest również to, że stężenie cytruliny we krwi jest wskaźnikiem funkcjonalności jelit. Cytrulinę wykorzystuje się w sporcie, ale mogą jej spróbować także mężczyźni, którzy mają problemy z seksualnością.

Działanie cytruliny

Z powyższego akapitu prawdopodobnie zrozumiałeś, że cytrulina normalnie występuje w organizmie człowieka. Nie jest to więc substancja obca. Co ciekawe, lepszym sposobem na zwiększenie poziomu L-argininy, która wiąże się z promowaniem seksualności i erekcji, jest przyjmowanie L-cytruliny, a nie samej L-argininy.

Dzięki temu można wspomóc lepsze krążenie krwi w organizmie , co może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia niektórych chorób cywilizacyjnych związanych z niedostateczną pracą układu sercowo-naczyniowego. Teoretycznie podawanie L-cytruliny mogłoby pomóc również osobom cierpiącym na celiakię, jednak w tej kwestii wskazane jest omówienie tej możliwości najpierw z lekarzem prowadzącym.

Dlaczego dodaje się go do preparatów na erekcję?

Jeżeli masz doświadczenie w długotrwałym stosowaniu suplementów diety nt wsparcie seksualności i erekcji, to wiesz na pewno, że wiele z nich zawiera L-argininę, która jest ważna dla ukrwienia penisa. (Który jest jednym z głównych mechanizmów erekcji.) Jeżeli jednak L-cytrulina wykazuje większe sukcesy w zwiększaniu poziomu L-argininy w organizmie niż sama L-arginina, to znaczy, że należy zwracać uwagę na jej regularne przyjmowanie.

Ponieważ może mieć dobry, długoterminowy wpływ na łagodne i umiarkowane zaburzenia erekcji , zdecydowanie powinieneś wypróbować go w najbliższej przyszłości, ponieważ może zapewnić rozszerzenie naczyń krwionośnych i lepsze dotlenienie krwi, co jest pożądane zarówno dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu i erekcji.

l-cytrulina na erekcję

Jak go poprawnie używać?

Chociaż L-cytrulina jest naprawdę interesującym pomocnikiem, pamiętaj, że wskazane jest łączenie jej z innymi ziołami i substancjami, które mogą wspomóc Twoją wytrzymałość , popęd seksualny i wydajność.

Idealnie połącz L-cytrulinę z:

Oraz inne substancje pochodzenia naturalnego, które mogą zwiększyć Twoją ochotę na seks , dodać energii oraz wspomóc płodność i erekcję.

Pamiętaj też, że na jakość erekcji istotny wpływ ma także Twoja psychika. Jeśli boisz się, że dojdzie do niepowodzenia lub obwiniasz się za to, że w Twoim związku ucierpiały problemy z erekcją, postaraj się uspokoić i regularnie rozmawiać o swoich problemach z partnerem. Oprócz długotrwałego stosowania naturalnych suplementów seksualnych, rozważ przyjęcie nowych praktyk seksualnych, które mogą nie wymagać stosunku prącia i pochwy. Dzięki temu będziesz mogła bardziej się zrelaksować, będziesz cieszyć się seksem i nadal czeka Cię mnóstwo ciekawych rozrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *