Przedwczesny wytrysk – przyczyny i leczenie

Pomimo przedstawień przemysłu filmowego, literackiego i artystycznego, przeciętny stosunek trwa zaledwie kilka minut. Co jest w porządku, jeśli wszyscy aktorzy są szczęśliwi. Ale co, jeśli stosunek seksualny trwa tylko kilka krótkich sekund? W takim przypadku powinieneś zacząć rozwiązywać problem przedwczesnego wytrysku.

W Internecie krąży wiele zabawnych filmów, w których mężczyźni i kobiety dzielą się ze sobą wrażeniami z randki. W ich schemacie występuje całkowity brak współżycia, ślad przedwczesnego wytrysku lub zbyt długi seks.

Chociaż może się wydawać, że długie kochanie się jest dokładnie tym, czego pragną wszystkie kobiety, może to nie być do końca prawdą. Podczas długiego stosunku płciowego zmniejsza się pobudzenie kobiety, pojawia się suchość pochwy, a często ból jest spowodowany nadmierną stymulacją i tarciem. Jednak niewielu ci wybaczy to odejście, gdy tylko zaczniesz. Być może w wyniku przedwczesnego wytrysku.

Nawet jeśli jest to problem intymny, na rozwiązanie którego potrzeba czasu i odpowiednich warunków, nie oznacza to, że nie można się go pozbyć.

Przedwczesny wytrysk – przyczyny i leczenie

💡 Przedwczesny wytrysk i jego przyczyny

Nazwa przedwczesny wytrysk wskazuje dokładnie, co to jest. Jest to forma dysfunkcji seksualnych , podczas której mężczyzna osiąga orgazm (lub wytrysk) wcześniej niż byłoby to właściwe. Co może prowadzić zarówno do poczucia osobistej porażki , jak i problemów w związkach . Zwłaszcza jeśli mężczyzna nie ma szczęścia, by mieć wyrozumiałego odpowiednika. Jego przyczyny mogą być zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Mogą na nią wpływać:

 • Brak doświadczenia (nie bez powodu jest to problem młodych ludzi, którzy są zdenerwowani i jednocześnie całkowicie porwani obiektem ich zainteresowania)
 • Brak wiary w siebie
 • Stres
 • Nadmierne pożądanie seksualne
 • Nadmierna stymulacja
 • Depresja
 • Przyjmowanie niektórych leków (na przykład na cukrzycę lub chorobę prostaty)

Z powyższej listy mniej więcej wynika, że głównym powodem przedwczesnego wytrysku jest uszkodzona psychika mężczyzny .

👨🏻‍⚕️ Leczenie przedwczesnego wytrysku

Ponieważ przedwczesny wytrysk jest spowodowany głównie czynnikami psychologicznymi , należy szukać pomocy w miejscach, które specjalizują się w leczeniu ludzkiej duszy. Oczywiście możesz udać się do seksuologa , ale pomocny będzie również psychiatra (który ma uprawnienia do przepisywania leków przeciwdepresyjnych) lub psycholog .
Dany specjalista najpierw przeprowadzi z Tobą wywiad , podczas którego wprowadzisz go w istotę swojego problemu. W międzyczasie zada Ci dodatkowe pytania . Na przykład, czy doświadczasz przedwczesnego wytrysku podczas każdego stosunku, czy tylko czasami (i jak dokładnie dana sytuacja jest inna) i tym podobne.

Przedwczesny wytrysk – przyczyny i leczenie

Może również pomóc:

 • Zakup specjalnych żeli smarujących
 • Kupowanie specjalnych prezerwatyw
 • Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty w celu wsparcia potencji

Jeśli chodzi o środki pomocnicze (żele, prezerwatywy itp.), to w większości są to preparaty reklamujące działanie znieczulające lub mające na celu przedłużenie erekcji mężczyzny . Wystarczy zajrzeć do wyspecjalizowanych sklepów. (Chociaż prawdopodobnie będą nieco droższe w zakupie ze względu na technologię, zdecydowanie warto spróbować chociaż raz. Kto wie? Może będzie to krok we właściwym kierunku.)

💪🏻 Ćwiczenia Kegla

Jeśli żadna z tych sugestii nie pomoże, ćwiczenia Kegla mogą ci pomóc . To ćwiczenie jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet iw obu przypadkach prowadzi do poprawy jakości doznań seksualnych .

Obie płcie zawdzięczają to wzmocnieniu mięśni dna miednicy, które słabną z powodu starzenia się i niezdrowego trybu życia.

Jednocześnie ich prawidłowe funkcjonowanie ma zauważalny wpływ na:

 • Niemożność utrzymania
 • Prawidłowe funkcjonowanie zwieraczy
 • Łatwiej osiągnąć orgazm
 • Leczenie dysfunkcji seksualnych (głównie męskich)
Przedwczesny wytrysk – przyczyny i leczenie

Jak więc widać, ich regularne ćwiczenia niosą ze sobą wiele pozytywnych korzyści dla ludzkiego organizmu. Ale jak są zrobione?

To bardzo łatwe. Najpierw idź siusiu . Zapobiegnie to wypadkom. Postaraj się zatrzymać przepływ moczu, gdy będziesz miał wypróżnienie, i pozwól mu odejść wkrótce potem. (To ćwiczenie pomoże ci zlokalizować mięśnie dna miednicy, które będą celować podczas ćwiczenia.)

Następnie poświęć kilka minut tylko dla siebie i zacznij (na krótko) napinać i rozluźniać te mięśnie . Najlepiej dziesięć razy z rzędu . Aby to ćwiczenie było naprawdę skuteczne, należy je wykonywać codziennie .

Chociaż ćwiczenia Kegla są skuteczne i bezpieczne, pamiętaj o:

 • Że nic Cię nie boli (w przeciwnym razie oznacza to, że robisz je źle)
 • Abyś się nie przetrenował (na przykład dlatego, że chcesz ćwiczyć „w magazynie”)
 • Że masz odpowiednią technikę

Jeśli poradzisz sobie z tym wszystkim, będziesz mógł ćwiczyć ćwiczenia Kegla absolutnie wszędzie, gdziekolwiek będziesz. (Ze względu na brak pomocy i niepozorność ćwiczenia nikt nie rozpozna go na tobie.)

💡 Co jeszcze może Ci pomóc? Preludium i więcej pewności siebie

Oczywiście to nie wszystko, co możesz zrobić, aby wyeliminować przedwczesny wytrysk. Przede wszystkim powinieneś porozmawiać ze swoim odpowiednikiem i wyjaśnić problem. Jeśli partnerka jest dobrej jakości, będzie dla ciebie wyrozumiała. (Ale nie bądź samolubny w łóżku. Znajdź sposób, aby kobieta doszła do siebie seksualnie. W przeciwnym razie nie będzie chętna i usatysfakcjonowana przez bardzo długi czas).

Przedwczesny wytrysk – przyczyny i leczenie

Mężczyźni często polecają dłuższą i niezbyt agresywną grę wstępną . (Lub masturbacja , która nastąpi w ciągu dwóch godzin przed rozpoczęciem imprezy. Może to zmniejszyć entuzjazm i napięcie.) Niewielka zmiana diety , która powinna zawierać więcej cynku i magnezu , również nie jest złym wyborem.

Możesz cieszyć się na przykład pestkami słonecznika , migdałami , szpinakiem , sezamem lub wysokiej jakości gorzka czekoladą .

Wniosek

Przy odrobinie wysiłku i odpowiednim odpowiedniku możesz łatwo pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem. Wystarczy je pokroić i zacząć coś z nimi robić. Ale teraz wiesz, co i jak, więc wierzymy, że wkrótce wszystko będzie dobrze.