Kategorie
Męskie problemy Problemy z erekcją

Potencja u mężczyzn: Jak rozwiązać problemy i co pomoże?

Termin potencja jest szeroko stosowany w odniesieniu do męskiej sprawności i płodności. Ale niewiele osób jest w stanie wyobrazić sobie pod nim coś konkretnego. Ponieważ od tego zależy nasza pewność siebie, w dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jak działa wspomaganie potencji i czym właściwie jest.

Jeśli się rozejrzeć, w mediach, wywiadach i innych ogólnodostępnych materiałach krąży narracja, która mówi, że wartość mężczyzny jest bardzo ściśle powiązana z jego sprawnością seksualną, zdolnością do zadowolenia partnerów seksualnych i liczbą spłodzonych dzieci.

Dlatego jeśli komuś nawet nie wydaje się, że osiąga te cele, otoczenie może na niego patrzeć z góry, co może powodować szereg różnych problemów, w tym utratę pewności siebie i komplikacje w relacjach osobistych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w tę grę z innymi, czy po prostu szukasz sposobów na poprawę swojego życia seksualnego, poniżej sprawdzimy, czy istnieją tabletki na potencję i inne wskazówki, które z łatwością mogą Ci pomóc.

czym jest zaburzenie problemów z potencją

Co oznacza potencja?

Jak wspomniano powyżej, potencja najczęściej obejmuje męską seksualność i płodność. Wartość mężczyzny w społeczeństwie często zależy od tego, ile dzieci spłodził w ciągu swojego życia i od tego, jak skuteczny jest (nie tylko) w sypialni. Dlatego prawie każdy mężczyzna stara się sprostać tym standardom sukcesu.

Jak objawiają się problemy z potencją?

Problemy z potencją mogą mieć różne formy i przyczyny. (O czym porozmawiamy więcej poniżej.) Najczęściej jest to problem obniżonego libido. Można jednak również spotkać się z przedwczesnym wytryskiem , zaburzeniami erekcji i zaburzeniami płodności .

Zaburzenia erekcji – najczęstsze przyczyny

Zanim przyjrzymy się, jakich wskazówek na zwiększenie potencji możesz spróbować, ważne jest, aby zapoznać się z typowymi przyczynami spadku potencji.

Winne może być na przykład:

  • Stres
  • Siedzący tryb życia
  • Używanie substancji uzależniających
  • Otyłość
  • Wysokie ciśnienie krwi
  • Podwyższony poziom cholesterolu
  • Cukrzyca

I wiele innych czynników. Czasami nieszczęśliwa sytuacja w związku, depresja, stany lękowe i tym podobne mogą mieć negatywny wpływ na męską seksualność.

Z tego powodu ważne jest, aby mężczyźni nauczyli się odpowiednio dbać o swoje relacje oraz swoje ciało i psychikę, bo tylko z tą koniczyną można osiągnąć najlepsze rezultaty w dłuższej perspektywie.

¨jak zwiększyć i poprawić potencję

Jak zwiększyć i poprawić potencję

Nasi przodkowie próbowali różnych pokarmów na potencję, m.in. czekolady, truskawek, chili, ostryg i wielu innych, w tym tych naprawdę odrażających i niebezpiecznych. Dziś, mając do dyspozycji zarówno nowoczesną technologię, jak i wiedzę naszych przodków, mamy więcej sposobów, aby spróbować w czasach kryzysu.

Leki

Pierwszą opcją są klasyczne leki na potencję, które może przepisać wyłącznie lekarz prowadzący. Zrobi to jednak dopiero wtedy, gdy dojdzie do wniosku, że nie ma dla Ciebie innego sposobu na poprawę swojej sytuacji w sposób organiczny. Dlatego może zalecić Ci najpierw zmianę stylu życia. Dopiero gdy to nie zadziała, może zaoferować silniejszy kaliber.

Zioła

Z kolei wszyscy mężczyźni mają ogólnodostępne, naturalne suplementy diety wspomagające potencję, libido i płodność, które można znaleźć w Internecie oraz w aptekach. Najczęściej zawierają kompleks ziół, które dodatkowo mogą uzupełniać witaminy, minerały i różne przeciwutleniacze. Do substancji, których nazwy nawiązują do promowania erekcji i seksualności, tradycyjnie zalicza się żeń-szeń prawdziwy , buzdyganek naziemny , maca peruwiańska , szafran , L-cytrulinę i wiele innych.

Dobrym pomysłem jest także wspieranie stosowania ziół poprzez zdrowszy tryb życia, bo szkoda byłoby ciągle rzucać widłami w swoje starania. Dlatego staraj się redukować stres, wysypiaj się, uprawiaj odpowiednią aktywność fizyczną i stosuj zdrową dietę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *