Kategorie
Zioła

Naturalny wzmacniacz potencji: Wypróbuj te 4 zioła

Gdybyśmy nie mieli libido, prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie lub nawet nie chcielibyśmy uczestniczyć w miłosnych zabawach z odpowiednikiem. Co byłoby dużym błędem, który doprowadziłby do całkowitego wyginięcia wkrótce po naszym rozwoju. Jeśli spojrzymy na to mniej naukowo, potencja i płynący z niej seks przynoszą nam odprężenie i przyjemność. Ale co, jeśli potrzebuje trochę wsparcia? Jakie zioła pomagają na potencję?

Seksualność jest naturalna i pożądana. W końcu nikt z nas nie byłby tutaj bez niej! Problem polega jednak na tym, że wraz z wiekiem apetyt na miłosne wybryki może się zmniejszyć. Co nie zawsze może spotkać się ze zrozumieniem. W końcu wszyscy spodziewamy się aktywności seksualnej w starszym wieku.

Ale jak możesz zmusić się do zrobienia czegoś, co kiedyś sprawiało Ci przyjemność, jeśli dzisiaj nie masz pojęcia o jakichkolwiek czynnościach seksualnych? To jest pytanie. Ktoś źle się czuje z tą sprzecznością i nie rozmawia z nikim o tych problemach. (I słusznie, ponieważ często postrzegamy niskie libido u mężczyzn jako porażkę.) Inni polegają na niebieskich pigułkach przepisanych przez lekarza. Ewentualnie próbują poeksperymentować z różnymi preparatami i preparatami , co do których w ogóle nie ma gwarancji skuteczności. (A często też bezpieczeństwo.)

Jeśli jesteś już zmęczony tym maratonem bez rezultatów, wypróbuj naturalne środki na potencję jakimi są zioła.

naturalne środki na potencję

Jak wspierać potencję?

Jeśli nie masz ochoty na seks, może to nie być spowodowane starzeniem się, któremu towarzyszy spadek testosteronu . I nawet choroby. Wiele rzeczy zaczyna się w głowie. Dlatego postaraj się zastanowić, czy aktualnie przeżywasz zły okres w swoim życiu, podczas którego odczuwasz niepokój , depresję lub podwyższony poziom stresu . Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, spróbuj pomedytować, zwolnij się z obowiązków zawodowych i poświęć więcej temu, co cię spełnia i sprawia, że jesteś szczęśliwy. Niezwykle ważna jest również komunikacja z kontrahentem . Bądźmy szczerzy, brak komunikacji i unikanie drugiej osoby nie wpływa na jakość relacji.

Pozytywny wpływ na potencję może mieć też większy nacisk na grę wstępną , która powinna być częścią (prawie) każdego stosunku płciowego. Nie musi być ani trochę podobny do tego, co widzisz w filmach dla dorosłych. Zmysłowy taniec, przytulanie, a nawet wspólna kąpiel mogą Cię kusić. Ważne jest, aby było to dla Ciebie przyjemne i sprawiało Ci to przyjemność. (Więc możesz zainwestować w nowe zabawki erotyczne, jeśli chcesz.)

Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta bogata w witaminy i inne składniki odżywcze oraz wystarczająca ilość snu też nie zaszkodzą .

4 najlepsze zioła na potencję

Jeśli teraz odwrócimy wzrok od powszechnie stosowanych metod i porad, skupimy się na tym, co potrafią zioła. Chociaż możesz być sceptycznie nastawiony do tego wariantu, wiedz, że wiele z nich było już używanych przez ludzi w starożytnych kulturach. Co oznacza tylko jedno – na ich korzyść przemawia dziś wieloletnie doświadczenie. Ale jakie to zioła?

W kulturach starożytnych, ale także w czasach współczesnych, ludzie najbardziej polegają na:

tabletki na potencję

Oprócz wspomagania libido, Maca Peru jest również stosowana w celu poprawy koncentracji oraz jako środek łagodzący stres. Na pewno znasz żeń-szeń , ponieważ ma on podnosić poziom witalności człowieka. Jest to ważne nie tylko dla entuzjazmu gier seksualnych, ale także dla ogólnej radości życia.

Musiałeś coś słyszeć o Ginkgo-biloba . Jest dość powszechnie dodawany do suplementów diety, które mają wspomagać prawidłowe krążenie krwi w organizmie. (Przede wszystkim kończyny, które znajdują się dalej od serca.) Chociaż penis nie jest kończyną , jest również marginalną częścią ciała, która potrzebuje odpowiedniego ukrwienia podczas osiągania erekcji . Wreszcie, Tribulus terrestris może być dobrym pomocnikiem, którego konsumpcja może u niektórych osób zwiększyć chęć do kochania się.

Należy jednak dodać, że choć stosowanie jednogatunkowych suplementów diety i ekstraktów z tych roślin może być korzystne, to najlepsze efekty można osiągnąć łącząc te zioła. Ale lepiej nie zaczynaj z nimi eksperymentować w domu. Zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłeś i nie znasz dobrze tych ziół. Zamiast tego wybierz wieloskładnikowe naturalne suplementy diety , które zawierają odpowiednio zbilansowany kompleks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *