Powiększanie penisa – czy znasz wszystkie sposoby?

Choć z naprawdę małym penisem zmaga się tylko mniejszość mężczyzn, nie zmienia to faktu, że wielu z nich dokona niemożliwego, aby osiągnąć trwałe powiększenie penisa. Jednak nie wszystkie metody są równie skuteczne i bezpieczne. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się im bliżej.

Mężczyźni cenią swojego penisa ponad standard. Oprócz tego, że przynosi im satysfakcję, od czasów starożytnych przypisywano mu pewną siłę i moc . A ponieważ ludzie lubią ze sobą konkurować, jest to również wskaźnik tego, o ile są lepsi w porównaniu z innymi.

Ale 21. wiek jest nasycony filmami pornograficznymi i seksem. Co oznacza, że porównujemy się nie tylko do przyjaciół, czy do zupełnie nieznajomych pod wspólnym prysznicem, ale także do przerośniętych mężczyzn z całego świata , który widzimy na imprezie. Co może spowodować, że nawet przeciętnie wyposażeni mężczyźni poczują się przygnębieni własnymi wynikami i wyglądem ciała . Niektórzy mówią sobie z tego powodu „DOŚĆ” i postanawiają znaleźć sposób, aby pomóc im osiągnąć powiększenie penisa.

Ale czy to dobry pomysł?

Powiększanie penisa - czy znasz wszystkie sposoby?

Średni rozmiar penisa

Średnia długość wskazuje, jaka jest średnia długość penisa w danym stanie. W Czechach średnia długość w stanie wzniesionym wynosi 15,5 cm . (Co jest przyzwoite, biorąc pod uwagę, że w niektórych krajach azjatyckich jest to liczba od 10 do 12 cm.)

Ale to nie znaczy, że wszyscy mężczyźni w naszym kraju mają taką samą długość penisa. Prawda jest taka (jak np. przy średniej pensji), że są wśród nas również mężczyźni z mniejszymi lub przerośniętymi penisami . Szczerze mówiąc, możesz dowiedzieć się, jak sobie radzisz, mierząc taśmę mierniczą i mierząc długość swojego penisa w pozycji stojącej. (Pamiętaj, aby zacząć od nasady, tuż pod pępkiem.)

Powiększanie penisa - czy znasz wszystkie sposoby?

💊Preparaty i leki na erekcję

Ludzkie ciało to doskonała maszyna, w której wszystko jest ze wszystkim połączone. Jeśli mężczyzna cieszy się dobrym zdrowiem , jest zdrowy psychicznie i przestrzega zasad zdrowego stylu życia , jest bardzo prawdopodobne, że będzie sprawny seksualnie i nie będzie miał trudności z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji.

Ale prawdziwe życie niesie ze sobą wiele pułapek. Twój szef denerwuje Cię w pracy, stresujesz się kredytem hipotecznym, pokłóciłeś się z partnerem i podejrzewasz wysoki poziom cholesterolu we krwi . Ewentualnie nie masz czasu na ćwiczenia, co prowadzi do tego, że płaski brzuch zaczyna się znacznie zaokrąglać.

To wszystko powody, dla których możesz od czasu do czasu lub nawet na stałe stracić erekcję. Chociaż jest to delikatny problem, ważne jest, aby umówić się na wizytę u lekarza i dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje. (Ponieważ może to być wynikiem choroby sercowo-naczyniowej , choroby nerek lub cukrzycy , lepiej wiedzieć, że nic ci nie jest.) Jeśli lekarz stwierdzi, że jest to konieczne, zaleci przyjmowanie dostępnych bez recepty suplementów na zaburzenia erekcji . Ewentualnie wepchną ci do ręki receptę na lek wspomagający erekcję .

Możesz przypadkowo trafić do domu z:

  • wiagra
  • Levitra
  • CZERWONY3
  • Clavin
  • ArginMax

Albo z czymkolwiek innym. W zależności od tego, na co dokładnie działa dany preparat, może mieć pozytywny wpływ na ogólną witalność , sprawność seksualną czy stan zdrowia Twojej prostaty .

Powiększanie penisa - czy znasz wszystkie sposoby?

📈 Jak powiększyć penisa?

Kiedy już zrobiliśmy mały przekrój jak to jest ze średnią długością penisa i ze wsparciem erekcji , czas dowiedzieć się, w jaki sposób można powiększyć penisa. W tej sekcji przyjrzymy się poszczególnym metodom, ich opisowi oraz temu, jak (i jeśli w ogóle) działają.

💪🏻Ćwiczenia powiększania penisa

Prawdopodobnie na początku zabrzmi to trochę dziwnie, ale jeśli możemy trenować nasze mięśnie, dlaczego nie trenować penisa? Ale nie wyobrażaj sobie tego, wieszając sztangę na swoim naturalnym.

Ćwiczeniem, które może wpłynąć na długość i siłę twojego penisa, jest rozciąganie . Chodzi o to, aby dokładnie masować penisa na całej jego długości. Ponieważ jest wrażliwy, może nieco puchnąć, czyniąc go większym i mocniejszym. Należy jednak pamiętać, że ta metoda jest stosunkowo nowa i nie ma wystarczającej liczby badań, aby ją poprzeć . Jeśli chodzi o wyniki, są one tymczasowe i praktycznie minimalne.
Ze względów bezpieczeństwa masaż wykonuj nie więcej niż 1-2 razy dziennie w stanie relaksu . Stojąc lub siedząc. Masaż nigdy nie powinien sprawiać Ci bólu. Należy również najpierw omówić całą sprawę z lekarzem .

Żel do powiększania penisa

Wiele osób chce szybkich rezultatów bez żadnej pracy. Dlatego niektórzy padają ofiarą internetowych reklam żeli na powiększenie penisa. Chociaż nie chcemy Cię zawieść, zanim wyślesz wiążące zamówienie, lepiej wyczyść portfel i wyłącz internet. Jest to całkowicie niepotrzebna inwestycja, która w najlepszym przypadku nie zadziała . W najgorszym przypadku dostaniesz wysypkę na penisie lub inny stan, z którym nie chcesz sobie radzić.

Krem powiększający penisa

Kremy powiększające penisa są takie same jak żele. Lepiej zainwestuj zaoszczędzone pieniądze (nie)kupując je w bilety do kina lub wysokiej jakości kolację.

Powiększanie penisa - czy znasz wszystkie sposoby?

Pompka do powiększania penisa

Korzystanie z pompki powiększającej penisa może być sposobem na uzyskanie poczucia powiększonej męskości, przynajmniej na chwilę. Oczywiście nie wolno ci wskakiwać na modę reklam pomp próżniowych, które twierdzą, że wydłużają penisa nawet o kilka centymetrów. (Tego po prostu nie da się zrobić). Jednak podciśnienie może w krótkim czasie spowodować lekkie rozciągnięcie , które w krótkim czasie ponownie ustąpi. Należy jednak pamiętać, że zbyt częste używanie tego narzędzia może doprowadzić do uszkodzenia korpusów ślimaków .

👨🏻‍⚕️ Chirurgiczne powiększanie penisa

Chirurgiczne powiększanie penisa to jedyny sposób, aby naprawdę i trwale powiększyć penisa. Robią to lekarze umieszczając kawałek silikonu w twoim penisie, co sprawia, że wygląda on mocniej i dłużej. Pamiętaj jednak, że ta procedura niesie ze sobą duże ryzyko . Penis może nie przyjmować dobrze ciał obcych. Może również wystąpić infekcja, otwarcie rany lub rozpad implantu. Inne zagrożenia związane z operacją obejmują nudności lub zator. (Co może cię zabić w skrajnych przypadkach.)

Wniosek

Nie możemy kontrolować, z jakim sprzętem się rodzimy. Jeśli chodzi o jego powiększenie, tylko interwencję chirurgiczną można uznać za naprawdę skuteczną. Ale niesie ze sobą wiele komplikacji zdrowotnych i zagrożeń. Więc na pewno lepiej będzie dla Ciebie pogodzić się z rozmiarem swojego penisa.