Kategorie
Zioła

Buzdyganek naziemny – czy pomoże w zaburzeniach erekcji?

Czytając artykuły o ziołach wspomagających erekcję, prawdopodobnie natkniesz się na dżdżownicę. Jednak niewiele osób ma konkretne wyobrażenie o tym, na co wpływa i co może zrobić. Dlatego postanowiliśmy skupić się na nim w naszym dzisiejszym artykule.

Jak gdzieś ukłucimy, to nie idziemy do babci z przyprawami, tylko do lekarza, albo prosto do apteki. I to zarówno w przypadku bolesnych stawów, jak i w sytuacji, gdy mamy problemy z osiągnięciem erekcji . Nie mówimy, że to źle. Ale wiele zależy od tego, czy ćpasz się chemicznie produkowanymi narkotykami, czy wolisz naturę .

Chociaż wielu mężczyzn nie ufa dwukrotnie preparatom ziołowym, po ich spróbowaniu ze zdziwieniem stwierdzają, że działają porównywalnie do leków chemicznych.

Ziołem korzystnym dla zdrowia mężczyzn jest koper włoski. Jeśli jeszcze go nie znasz, powiemy ci, co może zrobić, aby cię zadziwić.

kotwica do erekcji

🌿 Buzdyganek naziemny

Tribulus terrestris (znany również jako Tribulus terrestris) to zioło lecznicze z rodziny Cacti , które jest stosowane zarówno w medycynie, jak i w suplementach diety dostępnych bez recepty. (Szczególnie w tych używanych przez sportowców.) Za jej ojczyznę uważamy kraje wschodnie, takie jak Chiny, Japonia i Indie. I to pomimo tego, że dziś rośnie również w Australii i Europie.

💡 Wpływ zakotwiczenia na nasze zdrowie

Nawet jeśli poprzednie wiersze wydają się trochę nieciekawe, nadrobimy to w opisie jego efektów. Są gwiezdne.

Kotwicy przypisuje się zdolność do:

  • Chroń zdrowie serca
  • Utrzymuj zdrowy poziom cukru we krwi
  • Zwiększ popęd seksualny

Mówi się również, że ma działanie moczopędne (diuretyczne) , może poprawiać zdrowie układu odpornościowego , a nawet może mieć zdolność łagodzenia infekcji .
Ale w tej sekcji musimy rozwiać kilka mitów. Mówi się, że kotwica na ziemi ma wpływ na wyniki sportowe . Nie udało się jednak tego w sposób zadowalający potwierdzić (w badaniach). Naukowcy nazywają też fałszywie jego zdolność do zwiększania poziomu testosteronu w organizmie . Pod warunkiem, że został przetestowany na ludziach w tym zakresie. (Tylko badania na zwierzętach przyniosły inne wyniki.)

kotwica zdrowia

❔ Czy pomoże w zaburzeniach erekcji?

Przyjrzyjmy się teraz, jak radzi sobie kotwa gruntowa ze wsparciem erekcyjnym . Przede wszystkim musimy wspomnieć, że efekty zwiększenia libido są wymierne zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet . (Co nie zawsze tak jest.) Wydaje się również, że wpływa to na większe podniecenie i satysfakcję z zabaw erotycznych .

Jednak wyniki, które potwierdzałyby jego wpływ na leczenie zaburzeń erekcji , nie są tak jednoznaczne. Głównie dlatego, że u badanych zaobserwowano oba typy wniosków. (Innymi słowy, w niektórych testowanych nastąpiła poprawa, a w innych brak zmian). Z tych wszystkich powodów należy bardziej szczegółowo zbadać wpływ kotwy gruntowej.

📑 Gdziekolwiek możemy go znaleźć

Jeśli interesuje Cię pozytywny wpływ dziurawca na Twoje libido, przyjrzymy się, gdzie go znaleźć.

Możesz zafundować sobie:

  • Herbata z mielonej anchois
  • Akcesoria do żywności z kotwą gruntową
  • Syrop z sardeli
  • Nalewka z sardeli mielonej
kotwica herbata

Jeśli chodzi o jego użycie, jest uważany za bezpieczny. Wśród jego skutków ubocznych odnotowano jedynie skurcze żołądka i refluks . (Zgaga.)

Eksperci sugerują jednak, że w większych dawkach może wpływać na zdrowie układu moczowego . Z tego powodu należy najpierw skonsultować się z lekarzem w sprawie jego stosowania i nie należy przekraczać zalecanej dawki, którą zawsze wskazuje producent.

Wniosek

Choć musieliśmy obalić mit, że dżdżownica podnosi poziom testosteronu w organizmie, to jednak ma to zbawienny wpływ na libido człowieka . Co zdecydowanie nie jest złą równowagą. Jednak, tak jak wszędzie, Twój lekarz prowadzący powinien wiedzieć o Twoich krokach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *