Kategorie
Męskie problemy

5 wskazówek, jak zadowolić kobietę gwarantowane

Ciało kobiety działa inaczej niż ciało mężczyzny, co jest szczególnie prawdziwe w obszarze seksualności. Podczas gdy mężczyźni zazwyczaj potrzebują stymulacji podczas stosunku prącia i pochwy, kobiety potrzebują znacznie więcej, aby osiągnąć orgazm. Jakie zatem techniki mogą pomóc w osiągnięciu lepszego życia seksualnego i usatysfakcjonowaniu kobiety?

Statystyki mówią jasno. Podczas gdy mężczyźni osiągają orgazm niemal za każdym razem , kobiety często pozostają niezadowolone po stosunku seksualnym. Głównie dlatego, że klasyczna penetracja często nie wystarcza do osiągnięcia orgazmu. (W szczególności tylko około 18,4% kobiet osiąga orgazm).

Wiele osób nie chce ranić mężczyzn, dlatego regularnie udają orgazm. W dłuższej perspektywie może to jednak prowadzić do niezadowolenia z życia seksualnego i jego zauważalnego ograniczenia. Część kobiet natomiast stara się komunikować swoje potrzeby, jednak ich prośby nie zawsze spotykają się z adekwatną reakcją.

Jak więc możesz ulepszyć swoje podejście, aby Twoja kobieta osiągała szczytowanie tak często, jak to możliwe i postrzegała Cię jako aktywnego i otwartego kochanka?

zadowolenie kobiety

Intymność nieseksualna

Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby zdać sobie sprawę, jaki jest Twój związek z intymnością. Obecnie dość popularna jest opinia, że ​​mężczyźni poszukują seksu przede wszystkim w celu pogłębienia intymności i miłości. Ale gdzie nie ma nic, nawet śmierć nie zabiera. Ważne jest, aby stale utrzymywać więź między dwojgiem ludzi, nawet w przypadku intymności nieseksualnej, która obejmuje dotykanie, całowanie i przytulanie. I bez tych czynności, które za każdym razem musiałyby prowadzić do seksu. Przekonasz się, że jeśli zaczniesz się dotykać w ciągu dnia, a potem nie będziesz żądać niczego, częstotliwość zabaw erotycznych najprawdopodobniej wkrótce wzrośnie.

Odpowiedzialność i pomoc

Kobiety mają znacznie mniejszą ochotę na seks, gdy są przepracowane i czują, że muszą się zająć absolutnie wszystkim. (Nawet dorosły mężczyzna, który przy odrobinie wysiłku mógłby sam poradzić sobie z wieloma rzeczami.) Ponadto napięcie to może również przyczynić się do tego, że kobietom trudniej jest osiągnąć satysfakcję. Jeśli więc naprawdę chcesz poprawić swoje życie seksualne, nie daj się nakładać na siebie zadań i aktywnie zwracaj uwagę na ważne czynności. A potem upewnij się, że przynajmniej część z nich została wykonana. To nie musi być nic trudnego. Wynoszenie śmieci bez wcześniejszego pytania, sprawdzanie przeterminowanej żywności w lodówce, a może zbieranie i mycie brudnych naczyń jest sexy. Ale jednocześnie nie traktuj tej rutynowej opieki nad domem, w którym żyjesz, jako automatycznego prawa do seksu.

Preludium

Kobieca seksualność polega w dużej mierze na uzyskaniu odpowiedniego nastroju, więc poświęć sobie wystarczająco dużo czasu na grę wstępną, która może rozpocząć się już rano. Poinformuj swoją drugą połówkę, że jest seksowna i że o niej myślisz. Staraj się także budować napięcie, które będzie kulminować wieczorem. Podczas aktywności seksualnej należy zadbać o to, aby kobieta była dobrze przygotowana do stosunku.

Ponieważ znacznie większy odsetek kobiet (szczególnie około 36,6%) preferuje stymulację łechtaczki w momencie osiągnięcia orgazmu, nie zaszkodzi zaopatrzyć się w zabawki erotyczne i spróbować seksu oralnego. Ponieważ po orgazmie zwykle następuje nagła utrata energii, sprawiedliwe jest, aby kobieta osiągnęła szczyt w trakcie gry wstępnej, a następnie przystąpiła do klasycznego stosunku prącia i pochwy.

Nie traktuj tego jako krytyki

Kiedy kobieta mówi Ci, że potrzebuje od Ciebie czegoś konkretnego, aby osiągnąć orgazm, lub sięga po zabawkę erotyczną, aby i ona mogła wypuścić parę po stosunku (o ile nie ma innego sposobu), nie odbieraj tego jako krytyki. I nawet nie mów kobiecie, że jakaś technika zadziałała w przypadku wszystkich twoich poprzednich partnerów seksualnych. Po pierwsze, może to nie być prawdą i kulminacje mogą na ciebie oddziaływać. Po drugie, każda kobieta jest inna i potrzebuje innego podejścia do orgazmu.

Zamiast tego posłuchaj tych informacji i spróbuj w jakiś sposób z nimi popracować podczas zabaw erotycznych. Być może kobieta potrzebuje innego kąta penetracji, innej prędkości, nacisku podczas stymulacji manualnej, dodatkowej dawki żelu nawilżającego, aby uniknąć tarcia, użycia zabawki erotycznej i tak dalej. Niektóre kobiety mogą również nie czuć się komfortowo ze sposobem, w jaki podchodzisz do stymulacji piersi, lub mogą wymagać stymulacji niektórych ich tajnych stref erogennych.

Spróbuj więc potraktować to jako podręcznik tego, co sprawdza się w przypadku Twojej kobiety. Ułatwi Ci to osiągnięcie dobrego rezultatu i zwiększy prawdopodobieństwo, że kobieta będzie chciała częściej się z Tobą przespać dzięki satysfakcjonującemu seksowi.

Jak osiągnąć kobiecy orgazm

Mocna i długotrwała erekcja

Choć wiele kobiet preferuje stymulację łechtaczki, wiele nie wyobraża sobie seksu bez penetracji. Dlatego ważne jest , aby zadbać o solidną erekcję . Dobrą wskazówką w tym zakresie jest długotrwałe stosowanie naturalnego suplementu diety zawierającego zioła i inne substancje, które wspomagają przepływ krwi do miejsc intymnych i przyczyniają się do satysfakcjonującego życia seksualnego.

Wśród substancji, których przede wszystkim należy szukać w składzie znajdują się L-Cytrulina , L-Arginina , żeń-szeń prawdziwy , buzdyganek naziemny , maca peruwiańska oraz szafran .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *