Kategorie
Zioła

Czym jest L-arginina i dlaczego warto ją stosować? I czy pomoże na erekcję?

L-arginina to substancja, na której skupia się wielu dojrzałych mężczyzn. Mówi się, że potrafi utrzymać erekcję. Ale czy to prawda? A czy może zaoferować coś jeszcze poza tym?

Promowanie seksualności jest prawie tak stare, jak sama ludzkość. Oprócz afrodyzjaków, które miały wspierać namiętność kochanków, popularne były także substancje wspomagające erekcję i wytrzymałość . Nie inaczej jest dzisiaj, z tą różnicą, że wolimy substancje bezpieczne, o udowodnionej skuteczności.

Wśród składników często stosowanych w suplementach diety dla mężczyzn znajduje się L-arginina. Ponieważ nie zaszkodzi dowiedzieć się trochę więcej o świecie, w którym żyjemy, dzisiaj przyjrzymy się, co może zaoferować korzystanie z niego.

jakie jest działanie l-argininy

Co to jest L-arginina?

L-arginina jest aminokwasem. Jak zapewne wiesz, aminokwasy są ważnym elementem budulcowym białek. Organizm potrzebuje L-argininy w wielu specyficznych sytuacjach, na przykład potrzebują jej kobiety w ciąży, dzieci i tym podobne.

Do głównych zadań L-argininy należy regulacja przepływu krwi, prawidłowe funkcjonowanie mitochondriów oraz komunikacja komórkowa. Jest ważny także ze względu na inne aminokwasy, których jest prekursorem, a które są istotne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Ponieważ L-arginina pełni w organizmie wiele funkcji, jej niedobór może mieć negatywny wpływ na jego normalne funkcjonowanie. Z tego samego powodu dodaje się go do suplementów diety.

Najlepsze działanie Argininy

Kulturyści stosują argininę w celu lepszego przepływu krwi do mięśni. Powinien także zwiększać uwalnianie i produkcję hormonu wzrostu . Ponadto po suplementy diety zawierające argininę mogą sięgnąć osoby, które mają problemy z nadciśnieniem.

Może również zaoferować:

  • Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi
  • Postępowanie z osobami krytycznie chorymi (infekcja, uraz…)
  • Lepsze zarządzanie stanem przedrzucawkowym (w czasie ciąży)

L-arginina wspomagająca erekcję

Jeden z powodów, dla których L-arginina jest tak popularna w suplementach diety dla mężczyzn, już przedstawiliśmy. Jak być może pamiętasz, rozmawialiśmy o tym, że jest on ważny dla regulacji przepływu krwi. Prawdopodobnie nie musimy szczegółowo wyjaśniać, że przepływ krwi jest bardzo ważnym czynnikiem osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Ponadto jego stosowanie tradycyjnie kojarzone jest z łagodzeniem problemów spowodowanych zaburzeniami erekcji. Przecież na to wskazują również badania, z których wynika, że ​​mężczyźni przyjmujący L-argininę osiągali znacznie lepsze wyniki w porównaniu z mężczyznami przyjmującymi jedynie placebo.

l-arginina do stosowania na erekcję

Jak stosować Argininę?

Najlepszym sposobem przyjmowania L-argininy jest uzupełnienie jej dostępnymi bez recepty suplementami dla mężczyzn, które wspomagają prawidłową seksualność i erekcję. Oprócz tego w składzie powinny znaleźć się także inne substancje, które również kojarzą się ze wsparciem seksualności i wydajności.

Jeśli nie wiesz, co chwycić, poszukaj:

Te zioła mają Ci naprawdę wiele do zaoferowania. Na przykład prawdziwy żeń-szeń wiąże się z większą ilością energii i ogólną witalnością organizmu. Chociaż kotwica naziemna nie wspomaga wyników sportowych, może zwiększyć apetyt na seks .

Szafran jest najdroższą przyprawą na świecie, ponieważ jest go mało. Wśród jego zalet można wymienić np. wsparcie lepszego nastroju i wsparcie seksualności. Maca Peru nazywana jest także peruwiańską Viagrą . Jak więc widzisz, na te zioła naprawdę warto liczyć, jeśli chodzi o wsparcie Twojego życia miłosnego.

Należy jednak pamiętać, że ważne jest, aby stosować je długoterminowo i zgodnie z przepisanym dawkowaniem, które znajdziesz na opakowaniu. Jeśli będziesz podążał za tym luźno, nie możesz oczekiwać, że twoje wysiłki przyniosą zauważalny efekt.

I wreszcie, oprócz suplementów diety, możesz wspierać swoją seksualność i libido także na inne sposoby. Skorzystasz na zapewnieniu sobie odpowiedniej jakości snu. Dobra jest także duża aktywność fizyczna i zdrowa dieta. I wreszcie, nie lekceważ obciążenia stresem, ponieważ jeśli jest zbyt duży, może mieć destrukcyjny wpływ na Twoją satysfakcję w łóżku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *