Kategorie
Problemy z erekcją

Jak opóźnić orgazm i przedłużyć seks?

Prawdopodobnie przynajmniej o tym słyszałeś, a nawet zdarzyło ci się to komuś. Miałeś właśnie odbyć erotyczną zabawę ze swoim odpowiednikiem i byłeś tak podekscytowany, że prawie natychmiast osiągnąłeś orgazm. Ale co, jeśli przedwczesny wytrysk występuje za każdym razem? Da się to jakoś oswoić?

Wszyscy chcemy być pożądani i seksowni dla naszych odpowiedników. Z drugiej strony za dużo to za dużo. Jeśli stosunek seksualny zakończy się, zanim jeszcze się zacznie, nie tylko poczujesz się niezręcznie, ale twój partner seksualny nie będzie nim dwukrotnie bardziej podekscytowany (pomimo zrozumienia sytuacji).

Jednak przedwczesny wytrysk nie zawsze jest problemem. Jeśli zdarza ci się to raz na jakiś czas, nie ma powodów do zmartwień. Jeśli jednak zjawisko to jest u Ciebie podejrzanie częste, to prawdopodobnie jest to jedna z form dysfunkcji seksualnych , z którą trzeba zacząć coś robić.

Nie musisz się martwić. Poniżej powiemy Ci wszystko, co ważne.

przedwczesne opóźnienie wytrysku

Problem zwany przedwczesnym wytryskiem

Wytrysk to całkowicie normalny proces, który ma miejsce w momencie męskiego orgazmu. Jest zatem całkowicie pożądane, aby mężczyzna wytrysnął podczas stosunku ze swoją partnerką. Z drugiej strony wiele zależy od tego, kiedy to nastąpi.

Średnia długość stosunku wynosi około 6 minut (jeśli liczyć długość penetracji, a nie inne czynności o charakterze erotycznym, które przedłużają seks z partnerką). To dość długi czas, aby partner osiągnął orgazm. Ale jeśli szczytujesz zaraz po rozpoczęciu penetracji, mówimy o przedwczesnym wytrysku .

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Chociaż przedwczesny wytrysk jest czymś, czego obawia się wielu mężczyzn, w rzeczywistości nie jest on tak poważny, jak zaburzenia erekcji , które mogą być związane z niewykrytą chorobą fizyczną. (Wysokie ciśnienie krwi, otyłość, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca…)

jak przedłużyć seks

Za przedwczesnym wytryskiem dość często kryją się uwarunkowania psychiczne i problemy wpływające na szybkość wytrysku u mężczyzn. Nie musi to być również problem na całe życie. Na przykład w młodości, gdy mężczyźni są bardziej pobudliwi i mniej doświadczeni, przedwczesny wytrysk może występować częściej. Jednak w miarę jak dojrzewają i zdobywają więcej doświadczeń seksualnych, problem ten może zniknąć samoistnie.

Na przedwczesny wytrysk mogą wpływać:

  • Niska samo ocena
  • Depresja
  • Historia przedwczesnego wytrysku
  • Strach przed przedwczesnym wytryskiem
  • Lęk przed brakiem doświadczenia seksualnego
  • Stres
  • Niezadowalająca sytuacja w związku

Tak więc, jak widzisz, chociaż możesz czuć się naprawdę źle, tak naprawdę nie ma nic, co wywołuje przedwczesny wytrysk, z czym nie możesz nic zrobić. Więc weź głęboki oddech i spróbuj wymyślić, jak opóźnić wytrysk przy następnym seksie.

Jak opóźnić wytrysk i przedłużyć seks?

Teraz spójrzmy na kilka wskazówek, jak opóźnić punkt kulminacyjny.

Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że wytrzymasz wystarczająco długo podczas stosunku i że nie zarazisz się chorobą przenoszoną drogą płciową lub przypadkowo nie zapłodnisz partnerki, stosuj specjalne prezerwatywy i żele nawilżające , które zawierają substancje przedłużające erekcję i opóźniające wytrysk . Środki te są ogólnodostępne w Internecie oraz w drogeriach, więc można po nie skoczyć tuż przed planowanym stosunkiem.

jak opóźnić wytrysk

Jeśli chodzi o jadłospis, spróbuj uzupełnić cynk i magnez .

W trakcie akcji możesz spróbować przedłużyć wytrysk, zatrzymując się na chwilę, gdy poczujesz, że się zbliża. Gdy poziom podniecenia opadnie, możesz kontynuować ponownie. Możesz także masturbować się przed stosunkiem, dzięki czemu nie będziesz tak hrrr podczas akcji.

Jeśli jesteś zainteresowana wypróbuj regularne ćwiczenia Kegla , które wzmocnią mięśnie dna miednicy.

Wreszcie, możesz także spróbować ziołowych suplementów diety dla mężczyzn wspomagających erekcję .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *