Kategorie
Preparaty na erekcję

Najlepsze zabawki erotyczne, czyli jak urozmaicić seks

Większość ludzi zaczyna uprawiać seks w okresie dojrzewania i uprawia go aż do starości. Chociaż istnieje niezliczona ilość pozycji seksualnych, które możesz wypróbować, najprawdopodobniej skończysz z kilkoma najczęstszymi, które mogą sprawić, że Twoje kochanie stanie się rutyną. Ponieważ po pewnym czasie może to stać się dość nudne, przyjrzymy się gadżetom erotycznym, które możesz wypróbować podczas zabaw.

Choć niektórzy uwielbiają steki i polędwicę, to gdyby jedli je codziennie, najprawdopodobniej szybko by im się znudzili. To samo tyczy się seksu. Jeśli będziesz wykonywać te same akrobacje co drugi dzień, to tylko kwestia czasu, zanim pierwsza iskra zgaśnie w twoim łóżku.

Ponadto seks klasyczny nie zawsze jest sposobem na osiągnięcie orgazmu. Wiedzą o tym kobiety, które znacznie silniej stymulują łechtaczkę. I prawdopodobnie mężczyźni , którzy mają trudności z osiągnięciem erekcji lub którzy gdzieś w środku czują, że ich partner nie jest nimi tak zainteresowany jak wcześniej. (I dlatego chcą szukać ujścia seksualnego gdzie indziej.)

Niezależnie od tego, czy jesteście razem od roku, czy dwudziestu lat, nie ma nic złego w zaproszeniu do sypialni kilku narzędzi erotycznych, których nie boisz się użyć.

narzędzia erotyczne dla kobiet i mężczyzn

Pomoce seksualne dla kobiet

Z całkowicie zrozumiałych powodów kobiety mają znacznie większy wybór, jeśli chodzi o wybór pomocy erotycznych. Ponieważ jednak wielu osiąga orgazm znacznie trudniej niż mężczyznom, prawdopodobnie nie jest to wcale szkodliwe, ponieważ lepiej poznają swoje preferencje i reakcje swojego organizmu, dzięki czemu zaczną być bardziej aktywni i zadowoleni na polu erotyki.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Kobiety mogą spróbować np.:

 • Kulki Venus (które są nawet uważane za pomoc zdrowotną, ponieważ pomagają wzmocnić mięśnie dna miednicy po porodzie i tym podobne)
 • Wibratory klasyczne (wykonane w różnych rozmiarach i wzorach)
 • Dildo (które zwykle się nie ściera)
 • Korki analne

Istnieje też specjalna grupa urządzeń wytwarzających podciśnienie na łechtaczkę, co powinno ułatwić kobiecie osiągnięcie orgazmu. Wiele z tych pomocy można również stosować podczas stosunku penetrującego.

Pomoce seksualne dla mężczyzn

Do najsłynniejszych gadżetów erotycznych dla mężczyzn należą sztuczne pochwy (które są nieco napiętnowane w społeczeństwie), nadmuchiwane lalki i pierścienie na penisa , które cieszą się dość dobrą opinią. (Niektóre z nich mogą nawet wibrować.) Należy jednak pamiętać, że w przypadku pierścienia na penisa należy zwrócić szczególną uwagę na długość noszenia, wybierając odpowiedni rozmiar i odpowiedni materiał. W najgorszym przypadku może się to skończyć tym, że nie będziesz w stanie zdjąć kolczyka i będziesz musiał pomóc lekarzowi lub strażakowi. (Wiemy na pewno, że nikt nie chce mieć agresywnej niszczarki kilka milimetrów od swojej dumy.)

Mężczyźni mogą również sięgnąć po korki analne (stymulujące prostatę) i pompy próżniowe.

Akcesoria erotyczne dla par

Ostatnio wyprodukowano także specjalne pomoce erotyczne dla par. Możesz sięgnąć np. po wibratory dla par. Jeśli lubisz BDSM (lub po prostu chcesz tego spróbować), możesz nawet mieć zestaw przypinanych penisów.

Ale możesz także skorzystać z narzędzi erotycznych drugiej osoby. Dzięki temu mężczyźni mogą wypróbować, jak to jest stymulować penisa za pomocą wibrującego jaja i tym podobnych. Nie ma ograniczeń dla wyobraźni.

zabawki erotyczne dla par

Co jeszcze poprawi Twoje życie seksualne?

Jeśli Twoja erekcja i ochota na seks nie są już takie jak dawniej , spróbuj długoterminowo stosować naturalne suplementy diety wspomagające erekcję , które zawierają zioła i inne substancje pozytywnie wpływające na seksualność, erekcję i jej długość .

W ich składzie szukaj:

I więcej.

I wreszcie, co nie mniej ważne, pomoże ci pozbyć się nieśmiałości i częściej komunikować się ze sobą. To nie wstyd mówić sobie, jak chcesz. Nie ma też wstydu spróbować czegoś nowego, nawet jeśli przyzwyczajenie się do tego zajmie wam trochę czasu.

Ale gdy tylko otworzysz te drzwi, zobaczysz, że nie będziesz chciał wracać do zwykłej klasyki. Gwarantujemy to.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *