Kategorie
Problemy z erekcją

Wskazówki, jak poprawić przepływ krwi do penisa i poprawić erekcję

Erekcja zdecydowanie nie jest tak automatyczna, jak wielu osobom się wydaje. W przypadku jego niepowodzenia winnym może być niedostateczne ukrwienie prącia, co uniemożliwia mu prawidłowy i długotrwały wzwód. Zastanawiasz się jak poprawić dopływ krwi do penisa? W takim przypadku kontynuuj czytanie naszego artykułu już dziś.

Seks jest integralną częścią życia człowieka. Biorąc pod uwagę, że jego głównymi celami jest reprodukcja, promowanie intymności między partnerami i redukcja stresu, zrozumiałe jest, że chcemy mieć go jak najwięcej.

Choć często mówi się o kobietach w związku z brakiem ochoty na seks , to i mężczyźni nie unikają tego problemu. Może być dla nich jeszcze gorzej, ponieważ według wielu powinni być gotowi na seks w dowolnym miejscu i czasie. (I najlepiej, gdyby byli w stanie utrzymać erekcję przez większą część nocy.) Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz spełnić tego standardu społecznego, może to mieć negatywny wpływ na Twoją samoocenę.

Czy można coś z tym zrobić?

przepływ krwi do erekcji penisa

Jak przepływ krwi do penisa wpływa na erekcję?

Chociaż być może nigdy wcześniej o tym nie myślałeś, przepływ krwi do penisa jest bardzo istotny podczas erekcji. Podczas erekcji tętnice rozszerzają się, co prowadzi do większego dopływu krwi do prącia. Kiedy to nastąpi, penis zwiększa swoją objętość i twardnieje . Następnie żyły zwężają się, dzięki czemu krew pozostaje w prąciu, a stosunek może nastąpić bez szybkiego ponownego wiotczenia penisa.

Dlatego jeśli penis jest niedostatecznie ukrwiony lub krew szybko odpływa, może to mieć negatywny wpływ na siłę i długość erekcji, a co za tym idzie, także na jakość życia Twojego partnera.

4 wskazówki, jak zwiększyć przepływ krwi do penisa

wskazówki, jak ukrwić penisa

Suplementy diety na erekcję

Być może drapiesz się po głowie, ale naprawdę warto potraktować to rozwiązanie poważnie. Wysokiej jakości suplementy diety wspierające libido , erekcję i seksualność często zawierają zioła i substancje naturalnego pochodzenia, które wpływają pozytywnie zarówno na erekcję, jak i poziom energii oraz chęć na seks.

W ich składzie szukaj więcej elementów, które się wspierają. Nie można pominąć na przykład L-argininy , macy peruwiańskiej , szafranu , żeń-szenia i anchois .

Menu

Ponadto w diecie nie powinno brakować składników związanych z przepływem krwi w tkankach. Możesz spróbować na przykład czosnku, cynamonu, cebuli, wysokiej jakości ciemnej czekolady, ostrej papryki, owoców cytrusowych i nie tylko.

Ćwiczenia

Choć może się to wydawać niepowiązane, regularna aktywność fizyczna również pozytywnie wpływa na krążenie krwi w prąciu. Z tego powodu warto zacząć biegać, chodzić na siłownię lub uprawiać sporty zespołowe. Ale możesz także spróbować innych zwykłych ćwiczeń .

Zdrowa waga

Dla prawidłowej erekcji bardzo ważna jest również prawidłowa waga. Nadwaga jest jednym z czynników ryzyka zaburzeń erekcji . Wiąże się to także z ryzykiem wystąpienia nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób cywilizacyjnych, które mogą negatywnie wpływać na erekcję. Ale jeśli zaczniesz się zdrowo odżywiać, zaczniesz ćwiczyć i będziesz się wysypiać, Twoja waga powinna wkrótce zacząć być widoczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *