Kategorie
Problemy z erekcją

6 wskazówek, jak poprawić erekcję i życie seksualne

Mocna i długotrwała erekcja jest dla mężczyzn ważna nie tylko z punktu widzenia płodności i pomyślnego poczęcia dziecka, ale także odgrywa dużą rolę w kwestii zdrowej pewności siebie. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się kilku wskazówkom i trikom poprawiającym erekcję i jej jakość.

W przypadku mężczyzn seksualność jest bardzo ściśle powiązana z poczuciem własnej wartości. Dlatego jest całkowicie zrozumiałe, że jeśli pojawi się przeszkoda, która uniemożliwia odbycie stosunku płciowego o tej samej jakości, co w przeszłości, może to spowodować znaczną frustrację.

Ponadto w porównaniu do kobiet mężczyźni rzadko rozmawiają o swoich problemach z przyjaciółmi. Mogą bać się wyśmiewania i potępienia. Ale to błąd, ponieważ może się okazać, że mają ten sam problem. Co więcej, łatwiej byłoby Ci dzielić się skutecznymi wskazówkami i radami, jak pokonać ten problem.

Zanim rozpocznie się ten dialog między mężczyznami, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które mogą zwiększyć Twoją pewność siebie w obszarach intymnych.

poprawa erekcji

Czynniki wpływające na jakość erekcji

To, że masz problemy z erekcją, niekoniecznie musi mieć związek z tym, że nie uważasz już swojej partnerki za seksowną. W rzeczywistości za tym zjawiskiem mogą kryć się problemy psychologiczne, stres, wyczerpanie, nieporozumienia w relacjach i problemy zdrowotne. Nie powinniśmy też całkowicie pomijać długoterminowego stylu życia. Na przykład palenie i otyłość mogą zwiększać ryzyko problemów z erekcją w przyszłości .

Ze względów zdrowotnych może odegrać dużą rolę:

  • Choroby układu sercowo-naczyniowego
  • Cukrzyca
  • Wysoki cholesterol
  • Stwardnienie rozsiane
  • Bezsenność

I wiele innych, w tym obniżony poziom testosteronu.

6 wskazówek, jak poprawić erekcję

Wsparcie erekcji w naturalny sposób

Zioła, o których mówi się, że wspierają libido , równowagę hormonalną i prawidłowy poziom energii, są bardzo popularne w leczeniu wspomagania erekcji . Z tego powodu mężczyźni najczęściej sięgają po dostępne bez recepty suplementy diety zawierające te zioła i inne substancje, które mogą na przykład wspomagać płodność.

Na pewno się nie pomylisz, jeśli sięgniesz po taki, który oprócz L-cytruliny i L-argininy buzdyganek naziemny, prawdziwy żeń-szeń, peruwiańską makę, szafran i wiele innych składników.

Otwarta komunikacja

Nie ma nic gorszego niż sytuacja, gdy twój partner chce uprawiać seks, ale ty go odrzucasz ze względu na swoje problemy. Ponadto duszna atmosfera w związku może również mieć wpływ na erekcję. Bez względu na to, co się stanie, zawsze rozmawiaj otwarcie o swoich problemach i potrzebach. Gdy rozpoczniesz dialog, znalezienie wspólnej płaszczyzny porozumienia i ścieżki, którą będziesz podążać, powinno być łatwiejsze.

Nie bój się nowości

Nawet sznycel jest pożądany na jeden dzień. Spróbujcie zatem wpaść na pomysł, jak ożywić swoje intymne zabawy. Na przykład ktoś czuje się komfortowo w odgrywaniu ról i tworzeniu różnych scenariuszy. Pomocna może być także zmiana otoczenia i korzystanie z zabawek erotycznych. Nie musisz też opierać się nowym lokacjom, wspólnemu oglądaniu filmów dla dorosłych i odwiedzaniu lokali erotycznych. Pamiętaj jednak, że wszystko, na co zdecydujesz się spróbować, powinno być uzgodnione po wcześniejszym ustaleniu.

Wskazówki dotyczące poprawy erekcji

Zdrowa dieta

Nie możesz oczekiwać, że twoje ciało będzie dobrze funkcjonować i że będzie zdrowe, jeśli będziesz traktować je jak śmieci na ulicy. Dlatego staraj się maksymalnie ograniczać spożycie tłustych potraw, słodyczy i półproduktów, które zawierają dużą ilość E. Zamiast tego delektuj się dobrej jakości owocami morza, dużą ilością owoców i warzyw, roślinami strączkowymi i inną zdrową żywnością.

Ćwiczenia

Ponieważ ćwiczenia mają dobry wpływ na poziom testosteronu i prawidłową wagę, która jest również potrzebna do osiągnięcia normalnej erekcji, staraj się ćwiczyć co najmniej 20 minut dziennie.

Spać

I wreszcie, staraj się także wysypiać każdego dnia. Bezsenność i brak snu powodują zmęczenie, co może sprawić, że zabraknie Ci energii na seks partnerski. Brak snu może być także przyczyną częstszych niepowodzeń w łóżku. To wystarczające powody, aby każdej nocy zapewnić sobie co najmniej 7-9 godzin odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *