Kategorie
Preparaty na erekcję

Co to jest pierścień erekcyjny? Korzyści i zagrożenia

Jeśli masz problemy z erekcją lub chciałbyś ją choć trochę wydłużyć, być może myślałeś o wypróbowaniu pierścienia na erekcję. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, dobrze jest wiedzieć, jak prawidłowo się z nim obchodzić. W przeciwnym razie narażasz się na bardzo nieprzyjemne problemy. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o używaniu pierścienia erekcji, powiemy ci poniżej.

Zaletą współczesnego dobra jest niewątpliwie fakt, że możemy urozmaicić swoje życie seksualne za pomocą różnych środków erotycznych . Niektóre wspomagają orgazm, podczas gdy inne mogą przedłużyć męską erekcję .

Pierścienie erekcyjne to jednak dość kontrowersyjny temat w społeczeństwie, głównie ze względu na to, że często czytamy w wiadomościach, że jakiegoś nieszczęśnika musieli uwolnić strażacy z niewoli. (A ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest ktoś, kto w pobliżu twojej męskości majstruje przy twoim okólniku.)

Jak prawidłowo używać pierścienia na erekcję, aby nie wyrządził Ci krzywdy?

jak używać pierścienia erekcji

Co to jest pierścień erekcyjny?

Pierścień erekcyjny to specjalne urządzenie erotyczne, które umieszcza się na nasadzie penisa . (W zależności od konstrukcji może być również trzymany za jądra.) Dzięki temu powinna nastąpić mocniejsza i trwalsza erekcja , ponieważ noszenie pierścienia ograniczy odpływ krwi z penisa na zewnątrz .

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Z tego gadżetu mogą korzystać pary, które nie mają większego problemu z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Jednak jego stałymi użytkownikami są również mężczyźni, którzy cierpią na zaburzenia erekcji lub inny problem, który uniemożliwia im osiągnięcie długotrwałej erekcji .

Jak prawidłowo go używać?

Prawidłowe użycie pierścienia erekcyjnego jest absolutnie kluczowe. Przede wszystkim wybierz odpowiedni rodzaj pierścienia na erekcję . Można dostać pierścionki wykonane z metalu, skóry, ale także miękkiego silikonu. Dla początkujących najbardziej odpowiedni jest silikon, który w razie potrzeby można łatwo uszkodzić i usunąć. Dodatkowo silikon może mieć również specjalne wypustki, które wywołują większą stymulację i przyjemność.

Aby dopasować pierścień, wykonaj następujące czynności:

 • Nasmaruj pierścień żelem smarującym
 • Zakładasz pierścień na penisa i ciągniesz go do nasady
 • Uważaj, aby pierścień nie zaplątał się we włosy łonowe

Wybierając pierścionek, uważaj, aby nie wywołać reakcji alergicznej na zastosowany materiał. (Częsty problem z pierścieniami erekcyjnymi wykonanymi z lateksu).

Jeśli podczas używania pierścienia poczujesz mrowienie, ból, obrzęk lub utratę czucia, natychmiast go zdejmij. Ze względów bezpieczeństwa pierścień erekcyjny nie powinien być noszony dłużej niż 30 minut . Uważaj też, aby nie zadzierać z pierścieniem erekcji. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z noszeniem pierścienia na erekcję należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc do lekarza prowadzącego.

ryzyko związane z pierścieniem erekcji

Jakie są jego zalety?

Wśród głównych zalet pierścienia erekcji jest zapobieganie odpływowi krwi z penisa. Dzięki temu możesz przedłużyć swój stosunek seksualny na naprawdę długi czas. (Średnio czas trwania penetracji wynosi około 5 minut.) Może również pomóc w przezwyciężeniu problemów z zaburzeniami erekcji . Jest to więc zdecydowanie przydatny pomocnik, na którego nie należy patrzeć z góry.

Zagrożenia podczas używania pierścienia erekcji

Jak już wspomniano, największym ryzykiem związanym z używaniem pierścienia na erekcję jest niewłaściwy dobór rozmiaru i materiału, z którego wykonany jest pierścień . To właśnie te dwa błędy powodują problemy z jego późniejszym usunięciem. Chociaż metalowy pierścień erekcyjny może wyglądać fantazyjnie, w rzeczywistości jest to materiał, który nie jest łatwy do usunięcia. Zakładanie pierścieni na penisa, które nie są do tego przeznaczone, to kompletna bzdura.

Wspomnianym już ryzykiem jest również alergia na niektóre materiały. Z tego powodu wybieraj przede wszystkim materiały hipoalergiczne , do których należy np. silikon.

Ostatnim błędem wspomnianym podczas używania pierścienia na erekcję jest to, że mężczyzna trzyma go zbyt długo. W takim przypadku może dojść do zaburzenia krążenia , co może mieć naprawdę poważne konsekwencje.

Możesz wspomóc swoją erekcję, przyjmując naturalne suplementy dla mężczyzn, które zawierają zioła.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
 • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
 • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
 • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
 • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *