Kategorie
Męskie problemy

5 wskazówek, jak podniecić kobietę na pewno

Kobiece podniecenie to dla niektórych mężczyzn znakomita nauka. Podczas gdy Tobie wystarczy patrzenie na piękne krągłości, kobiety potrzebują stymulacji mózgu, która pozwoli im się zrelaksować i dostroić do tego, co ma nadejść. Mówisz, że walczysz w tej dyscyplinie? Jeśli tak, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak podniecić kobietę.

Chociaż należymy do tego samego gatunku zwierząt, seksualność kobiet znacznie różni się od seksualności mężczyzn. (Co prawdopodobnie wynika również w dużej mierze z faktu, że kobieta ryzykuje o wiele więcej przyszłych komplikacji, przypadkowo uprawiając seks z niewłaściwym partnerem).

Jeśli kobieta nie jest zainteresowana seksem z Tobą , to może po prostu nie wiesz, co zrobić, aby przeżyć prawdziwe podniecenie seksualne. (A więc i radość z seksu z tobą.)

Ale kiedy wiesz, co działa, oboje będziecie cieszyć się grami erotycznymi.

pobudzenie u kobiet

Wsparcie erekcji

Chociaż nie chcemy kwestionować jakości Twojego wykonania, kobiety są dość wymagające, jeśli chodzi o seks. Naprawdę nie podziękują ci za zrobienie wszystkiego w dwie minuty. Ponadto, gdy zrobi im się gorąco, całkiem możliwe, że będą chcieli wyciąć (przynajmniej jeden) numer więcej w ciągu dnia lub wieczorem. Mężczyźni mają dokładnie odwrotnie. Kiedy zużyją całą swoją energię, zwykle śpią lub angażują się w inną formę odpoczynku. Z tego powodu mogą ci pomóc naturalne suplementy diety wspierające erekcję , które zapewnią ci trochę dłuższą żywotność.

Strefy erotogeniczne

Nawet jeśli prawdopodobnie dobrze znasz swoją żonę, nie spoczywaj na laurach i spróbuj dowiedzieć się o niej trochę więcej. Na przykład spróbuj zbadać, jakie są jej strefy erogenne. Może to zabrzmieć banalnie, ale samo poznanie jej wrażliwych miejsc może być bardzo seksowne dla was obojga. Ponadto, gdy nastąpi akcja, będziesz dokładnie wiedział, gdzie Twój dotyk przyniesie jej najwięcej korzyści.

Zabawki erotyczne

Aby w sypialni nie zapanowała nuda, warto wprowadzić do niej (przynajmniej w pewnym stopniu) kilka zabawek erotycznych, które zadbają o ożywienie wspólnych aktywności. Wielu mężczyzn ocenia je negatywnie, ponieważ uważają, że zabawki dają kobietom więcej satysfakcji niż one same. Ale gadżety erotyczne nie są twoim wrogiem. Właściwie jest na odwrót.

Jeśli pokażesz kobiecie, że nie boisz się kawałka gładkiego silikonu z motocyklem, ale zamiast tego śmiało go użyjesz, by osiągnąć jej (lub swoją) satysfakcję, zobaczysz, że Ci za to podziękuje.

jak podniecić dziewczynę

Preludium

Wielu mężczyzn zapomina o znaczeniu gry wstępnej, która jest kluczem do zmoczenia i zrelaksowania kobiety. Oprócz zabawek erotycznych i dotykania stref erogennych możesz spróbować seksu oralnego (który kobiety kochają tak samo jak mężczyźni, ale często nie mówią o tym tak często), stymulacji łechtaczki (która jest dla kobiet ważniejsza niż stymulacja pochwy podczas penetracji) i tym podobne. Nie bójcie się też nieco wydłużyć gry wstępnej, bo niektóre panie potrzebują nawet 20 minut, żeby wprawić się w odpowiedni nastrój.

Szacunek i pomoc

Wreszcie, nie możesz oczekiwać, że kobieta będzie w nastroju, gdy ciągle zajmuje się pracą, sprzątaniem, zakupami i innymi sprawami związanymi z prowadzeniem domu. Bądź proaktywny i sprzątaj bez proszenia (i narzekania), opiekuj się dzieckiem i doceniaj swoją żonę za robienie wszystkiego dla ciebie. (Bo o czym my mówimy. Znaczna część pracy kobiety w domu jest praktycznie niewidoczna i trzeba ją powtarzać w kółko.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *