Kategorie
Rozmiar penisa

Średni rozmiar penisa, czyli ile wystarczy?

Penis to jeden z najważniejszych atrybutów męskości. Biorąc pod uwagę konkurencyjność mężczyzn, nie jest więc niespodzianką, że jest często porównywany. Ale czy istnieje idealny rozmiar penisa? A czy jest jakiś sposób, aby niezawodnie i bezpiecznie zwiększyć swoje ?

Już w starożytnych kulturach podkreślano cechy płciowe człowieka. Dowody na to stwierdzenie można znaleźć we wczesnych dziełach sztuki, które były popularne na całym świecie. (Wystarczy pomyśleć o Wenus Wenus, kreteńskiej bogini węży lub indyjskiej i azjatyckiej ceramice i obrazach). Można więc śmiało powiedzieć, że ludzie troszczyli się o nich od zarania dziejów.

Ale o czym będziemy rozmawiać? Chociaż rozmiar w żaden sposób nie wpływa na funkcję , w dzisiejszym społeczeństwie większy jest lepszy . Ponieważ jest to kwestia, na którą można wpłynąć tylko wysiłkiem, naturalny układ genetyczny (nawet w połączeniu ze stereotypami społecznymi) budzi u ludzi mniej zamożnych.

Dlatego w kolejnych kilku sekcjach przyjrzymy się, jaka jest średnia długość penisa w naszym kraju i na świecie. I kilka innych rzeczy, które mogą Cię zainteresować.

średni rozmiar penisa

📈Średni rozmiar penisa

Nie będziemy się okłamywać. Co druga osoba ogląda dziś porno. A w nim nadmiernie rozwinięci mężczyźni , którzy są w stanie walić go przez kilka godzin na raz. Chociaż wszyscy jakoś w głębi duszy wiemy, że to tylko bajka, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem , u mniej odpornych osobników może być wyzwalaczem odchyleń od normalnego stanu.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Oznacza to, że zaczynają przeceniać rozmiar swojego penisa lub wręcz przeciwnie, zaczynają popadać w depresję . Ewentualnie szukają wszelkiego rodzaju sposobów na powiększenie penisa . Co w niektórych przypadkach może zagrażać życiu. (Ale porozmawiamy o tym kilka sekcji dalej).

Średnia długość penisa w Czechach

Rzućmy teraz nieco światła na to, jaka jest średnia długość penisa w Czechach. Jeśli mielibyśmy sądzić na podstawie dostępnych danych statystycznych, Czesi, Morawianie i Ślązacy radzą sobie znacznie powyżej oczekiwań w tej dziedzinie. Średnia długość penisa w Czechach (w stanie erekcji) waha się między 14-16,5 cm . Za zwykłą średnicę uważa się wówczas 15,5 cm .

🌍 Średnia długość penisa na świecie

Kiedy mówimy, że nasi ludzie radzą sobie dobrze w porównaniu z innymi stanami, czy oznacza to, że są najlepsi? Zdecydowanie nie. Ale spróbuj sobie wyobrazić, że w Chinach i Japonii mężczyźni mają 10,9 cm, w Wietnamie 11,4 cm, w Finlandii 13,7 cm, aw USA 12,9 cm! Podobni do nas są Szwedzi o średniej długości 14,7 cm, Duńczycy 15,2 cm i Belgowie 15,7 cm. Mężczyźni w Kongo są lepsi od nas 18 cm, Wenezueli 17 cm i Ekwadorze 17,5 cm. W końcu nie jest tak źle. Albo tak?

długość penisa

Ile cm wystarczy?

Chociaż wielu mężczyzn uważa, że kobiety pragną mężczyzn z większymi penisami, nie jest to do końca prawda. Ponieważ wielkość poszczególnych kobiecych ciał również jest bardzo zróżnicowana, nie można jednoznacznie stwierdzić, że jakikolwiek penis jest całkowicie niewystarczający . (Jeśli tak, to są to naprawdę ekstremalne przypadki, gdy męskie (wybuchające) genitalia mierzą znacznie poniżej 10 cm, czego prawie nikt nie doświadcza.)

Jeśli zapytasz kobiety, większość z nich powie, że szerokość penisa jest dla nich ważniejsza niż długość, która jest czysto indywidualna dla każdego mężczyzny. Potwierdzą również, że stosunek z przesadnie wyposażonym partnerem może być bardzo nieprzyjemny i bolesny . A zatem często niemożliwe.

💡 Najlepsze sposoby na powiększenie penisa

Jeśli nie przekonaliśmy Cię poprzednimi liniami, że rozmiar Twojego penisa naprawdę nie ma większego znaczenia, oto kilka wskazówek, jak możesz go powiększyć (nawet optycznie). Ale bądź bardzo ostrożny, aby nie ufać oszustom lub podejrzanym firmom bez pozwolenia/akredytacji . Oprócz dawania im swoich naczyń, używanie nieodpowiednich produktów może w skrajnych przypadkach kosztować życie.

mały penis

Jeśli nie chcesz robić czegoś takiego i po prostu chcesz, aby twój penis wyglądał na trochę większego, zacznij się golić . (To naprawdę pomaga.) Alternatywnie zainwestuj w (często wyśmiewaną) pompę próżniową . Tylko uważaj, aby nie uszkodzić ciał pachowych przez częste powiększanie. W bardzo rzadkich przypadkach można również wykonać zabieg operacyjny .

Wniosek

To, jak bardzo jesteś zadowolony z długości swojego penisa, zależy od tego, jak bardzo siebie lubisz. Jeśli Twój penis ma przeciętną (ale też nieco poniżej przeciętnej) długość, ale działa bez zarzutu, nie ma powodu do obaw.

⚖️️ Porovnání: TOP 10 přípravků na erekci

nejlepší léky na erekci
  • účinnost jednotlivých přípravků na tvrdou erekci, zvýšení libida a prodloužení sexuální výdrže
  • jaký přípravek je vhodný, jaké má vedlejší účinky a kdy začne účinkovat
  • zkušenosti a spokojenost s užíváním u ostatních lidí
  • porovnání cen za denní dávku

naposledy aktualizováno 05/2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *